Soul Eater PBF


#1 2013-11-09 01:36:48

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Miasto nocą

Czy może być coś piękniejszego niż miasto nocą? ~ Dla Kaia, nie
Chłopak ukrywał się w cieniu stacji radiowej przejętej przez Wiedźmy i spokojnie odpoczywał. Wiedział, że zbyt dobrze ukrył swoją energię duchową, by ktokolwiek go wyczuł. Przymierzał się do spoczynku, bo długim męczącym dniu
- W końcu spokój... westchnął i położył się na podłodze - nie przeszkadzało mu nic by w końcu się zdrzemnąć, nawet odrobinę

Offline

 

#2 2013-11-09 01:49:26

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

Neko szla przez miasto, cóż najchętniej to by je zniszczyła. Ale teraz nie chciała, a raczej nie mogła. Jej kochane trzy siostrzyczki, zadbały oto by nie mogła dać upust swojej mocy. Pewnie jej się bały lub coś takiego, teraz była bez swoich ogonów. Lecz już nie długo, nie długo znów będzie miała swoją moc. i tym razem nie da się wykorzystać jak ostatnim, cóż tak było wykorzystały ja by przejąc władze. Bo w formie lisa z ogonami nie panuje nad sobą.
-Eh kiedyś je dorwę, i wtedy im pokarzę.
Mrukęła pod nosem, i usiadła gdzieś miała tu ładny widok. Ukrywała swoją duszę, choć tyle mogła robić.

Offline

 

#3 2013-11-09 01:52:07

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

Chłopak mrużył oczy. Był cholernie zmęczony, lecz z tego błogiego stanu wybiło go usłyszenie kobiecego głosu. Nie wyczuwał żadnej energii, a jednak słyszał głos. Stał bezruchu, używając swojej magii wszedł w pierwszy lepszy cień. Bał się wykrycia, musiał przeczekać, aż wszystko bardziej się wyjaśni i czekał na dalsze ruchy nieznajomej

Offline

 

#4 2013-11-10 20:41:28

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

Siedziała tu przez chwile, nie wiedziała co ma robić. Myślała jak zemścić się na siostrach, gdyż wykorzystały ją. By następnie zapieczętować jej moc, przez to uczyniły ją bez bronną. Była wściekła lecz sama sobie teraz nie poradzi.
-Długo będziesz tam siedział?
Mruknęła tylko, czyżby go wyczuła? A no tak nos miała bardzo czuły szczególnie na demony i ludzi. Lecz teraz miała inne zmartwienie, była przecież jedną z najpotężniejszych wiedź. A może i najlepsza z nich? Ale teraz była nikim, nawet jednego ogona. Jak je znów uwolnić.

Offline

 

#5 2013-11-10 20:46:44

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- Od kiedy wiesz? - spytał się, wciąż nie wychodząc z cienia. By nie ujawnić swojej pozycji, wszedł do Jej cienia, przez co ta miała odczucie, że słyszy z bliska jego głos
-Myślałem, że ludzie omijają to miejsce, a co dopiero wiedźmy - W głębi duszy cholernie się bał, wyczuwał niecodzienną aurę od Niej, co sprawiło, że miał dreszcze
Co ona chcę pomyślał i zaczął bacznie się jej przyglądać

Offline

 

#6 2013-11-10 20:50:55

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Od początku, lecz nie była pewna. I dobrze ze ludzi nie ma, nie lubię ich.
Będąc w jej cieniu chłopak mógł poczuć coś jeszcze, coś potwornego to był lis z dziewięcioma ogonami. Lecz na razie uśpiony, ale i tak emanowała ogromną mocą. Więc raczej nie bała się chodzić gdzie chciała, to wystarczyło do odpędzenia wszystkiego.
-Taa, a co ty tu robisz?
Spytała, nie reagowała na to ze on był w jej cieniu. A może na wet traktowała go jak zwierzaka? Który właśnie tulił się do swej pani?

Offline

 

#7 2013-11-10 20:55:24

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- Chciałem w końcu odpocząć, zbyt wiele krwi dziś się przelało - powiedział ze zmęczeniem
Dzień w dzień musiał harować tak samo, utrzymywał porządek w tym zapchlonym mieście, a przynajmniej tak mu się to wydawało. On tu był od wskazywania sprawiedliwości, od kiedy to wiedźmy przejęły rządy nad krainą.
- Nie rozumiem, kto tak wysokiej klasy jak Ty, robi w tym miejscu... Wiedźmy zazwyczaj siedzą w swoich pałacach

Offline

 

#8 2013-11-10 21:07:07

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

W tym monecie oczy jej zrobiły się jak u kota, warknęła była wściekła. Oj chyba demonek trafił w czuły punkt.
-Demonie, nie dorastasz mi do pięt. Lecz ja nie mam pałacu, nie jestem taka. Nie zagrzała bym miejsca w pałacu.
Patrzyła przed siebie, i nie wiadomo skąd kamień rzucił się w to miejsce. Umiała kilka sztuczek, lecz nie były niczym wielkim. A to po chwili małe płomyczki ognia krążyły wokoło.
-Nędzni ludzie pozabijała bym ich.
Miała w łapce, laleczkę jakiegoś kolesia i wbiła pazurek w jego brzuch.
-Powiedz mi, co zniszczyło to wielkie miasto. I jak owe wiedźmy władzę przejęły?

Offline

 

#9 2013-11-10 21:09:17

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- Wiem tyle co ty, więc nie wymagaj ode mnie zbyt wiele - w końcu wyszedł z Jej cienia i za Nią pojawiła się smukła sylwetka, dostrzegłaś że twarz ma zasłoniętą hełmem
- Zostałem stworzony by brudzić ręce krwią, nie do zbierania informacji - westchnął. Była to już część jego życia, czy tego chciał czy nie. Ktoś go po to stworzył, lecz nie wie kto

Offline

 

#10 2013-11-10 21:13:13

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Taa jesteś od brudnej roboty.
Nadal nie niego nie patrzyła, bardziej na miasto. Patrzyła co zrobiła gdy jej siostry ją oszukały.
-Lecz skąd wiesz ze mogę wiedzieć tyle co ty?
Podniosła się w końcu, i odwróciła do niego. Laleczka splunęła, lecz ona nic sobie z tego nie robiła.  Miał przelewać krew ciekawe.
-A co byś zrobił gdybym powiedział co że mogę dać ci trzy wiedźmy? Te najsilniejsze?

Offline

 

#11 2013-11-10 21:23:28

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- Nie dam rady sam - westchnął

Offline

 

#12 2013-11-10 21:28:46

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Nie odpowiedziałeś.
Stwierdziła i podeszłą do niego.
-Lecz mogłabym ci pomóc, lecz jak widzę nie chcesz tego.
Patrzyła na niego oczami jak u lisa. Musi sobie radzić a ma teraz do tego okazję.

Offline

 

#13 2013-11-10 21:39:06

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- W jaki sposób pomóc? - spytał się z zaciekawieniem
Dziwił go ten fakt, że ktoś mu proponuje pomoc. Bardzo, On był raczej typem samotnika.
- Co jest haczykiem?

Offline

 

#14 2013-11-10 21:46:58

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Hmm no nie wiem, zwabieniem ich. Lub pomóc w odszukaniu ich?
Znów się zbliżyła do niego, spojrzała zalotnie na niego. Palcami szła po jego torsie, by na brodzie skończyć.
-Haczyk? Był by mały, po prostu był byś u mego boku.

Offline

 

#15 2013-11-10 21:57:33

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- Czy ja wiem, zazwyczaj działałem w pojedynkę, poza tym, przywiązanie to ograniczenie samego siebie - odrzekł i gdy ta zaczęła go dotykać, dotknęła go Jej magiczna energia i stał jak sparaliżowany. Teraz czuł moc, która od Niej emanuje

Offline

 

#16 2013-11-10 22:07:19

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Lecz kto mówi o przywiązaniu kochaniu.
Uśmiechnęła się zalotnie, i jak na potwierdzenie swoich słów pojawiła się dusza ludzka.
-Jeśli chcesz to może być zaliczka. A Jeśli nie, ma inny pomysł.
przejechał językiem po swojej dłoni i ramieniu. Zraniła się w nadgarstek, zaczęła lecieć krew. Zamoczyła w niej język, i co zrobiła? Patrząc na niego z pożądaniem przeje chała po jego szyi i policzku. Mógł poczuć przypływ mocy. Odsunęła się od niego i znów polizała rankę,a ta zagoiła się.
-To mały pokaz co byś miał. Mógłbyś używać mojej mocy, lecz nie całej. To zależy od ciebie.

Offline

 

#17 2013-11-10 22:09:33

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

- Przykro mi nie chcę, samowolka jest dla mnie najważniejsza... Zostałem stworzony by utrzymywać tu porządek, a nie służyć Wiedźmie... - stwierdził i bacznie wpatrywał się w Jej każdy ruch

Offline

 

#18 2013-11-11 16:16:56

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Kto powiedział ze masz mi służyć? Po prostu stał byś u mego boku nic więcej.
Odsunęła się od niego, znów nawijał o tym ze go stworzono. Zaczynało ją to nudzić, a wtedy najpewniej sobie pójdzie.
-Mogę pomóc ci odnaleźć ową osobę która cie stworzyła.
Powiedziała, patrzyła na niego i w tej samej chwili moc którą miał chłopak zaczęła znikać.
-Choć z drugiej strony dalej będziesz mógł polować na te swoje wiedźmy, mogę ci mówić gdzie są.

Offline

 

#19 2013-11-11 17:04:00

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

-Przepraszam, ale nie ciągnie mnie do tego... - stwierdził i przymknął na Nią oko.
Ciągle dziwnie czuł się w Jej otoczeniu, Jej moc wgniatała go w podłogę. Z jednej strony przyjrzał się wyglądowi wiedźmy i cóż... była piekielnie gorąca, jak każda wiedźma, którą widział. Wiedział, że Ona chcę coś od niego, ale nie mógł zrobić nic tylko czekać

Offline

 

#20 2013-11-11 17:14:27

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

-Nie to nie, więc siedź tu. Lecz nie proś mnie potem.
Odwróciła się do niego plecami, coś jej się tu nie podobało zastrzygła uszami. I co się stało? Zauważyła grupę ludzi, i nie tylko byli też technicy. Warknęła jak lis, lecz bez ogonów nie za wiele będzie mogła zrobić.

Offline

 

#21 2013-11-11 17:21:58

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

Chłopak zdziwił się całą sytuacją
Ci nie wyczuli go, bo ukrył się w cieniu wiedźmy i oglądał całą sytuację. Ciekawe, co Ona z nimi zrobi

Offline

 

#22 2013-11-11 17:29:01

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

Otoczyli ją, lecz ona nawet się nie ruszyła bo po co.
-Nędzne ścierwa.
Mruknęła tylko, nagle dym i nie było jej widać. Każdy dostał z kuli ognia, i zwijali się z bólu nie wiadomo jak. Ona stała teraz na dachu budynku.
-Tylko na tyle was stać.

Offline

 

#23 2013-11-11 17:33:58

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

Znajdując się w Jej cieniu ciągle spoglądał na nią, zastanawiając się jak jest potężna. Szkoda, że przez to wszystko miał widok z za pleców, ale jakoś to mu nie przeszkadzało, nawet jako tako miał ciekawe widoki.
Miał nadzieję również, że nie była skupiona na nim i nie zorientowała się, że znajduje się przy niej

Offline

 

#24 2013-11-11 17:38:25

Nekomi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2012-12-27
Posty: 66
Punktów :   

Re: Miasto nocą

Stała tak, ale nadal jej coś nie pasowało. To było za łatwe zwycięstwo.
-A więc to tak.
Mruknęła pod nosem i zmrużyła oczy. No tak on tez na nią polował, przecież jakby złapali ją mieli by broń ostateczną. Ale ona się tak łatwo nie da, jej moc zaczęła rosnąć. A demon mógł poczuć jakby coś się w niej budziło.

Offline

 

#25 2013-11-11 17:44:53

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Miasto nocą

Nagle pojawiła się jakaś osoba, posiadająca ogromne pokłady energii duchowej, a w dłoni trzymał jakąś kuszę - z tego co zaobserwowałaś była to jego broń
- Najlepiej złapać Cię, gdy nie masz tak dużych pokładów mocy - odpowiedział chłodnym głosem i wystrzelił jakiś pocisk w twoim kierunku

Offline

 
Soul Eater Logo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plreklama gorlice www.turysta24h.pl