Soul Eater PBF


#1 2011-12-01 18:28:59

 Hebi

Wiedźma

Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 51
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Hebi

Magia umysłu




Telepatia



Zaklęcie pozwalające mi porozumiewać się niewerbalnie z wybraną osobą na odległość. Niestety jest jeden zasadniczy minus. Im dalej się znajduję tym słabszy mam sygnał myślowy z komunikowaną osobą. Chyba że użyję kogoś jako nadajnika ale to jest bardzo ryzykowne bo może dojść do uszkodzenia mózgu

Telekineza



No łatwo zrozumieć. Przenoszę przedmioty samą siłą woli. Oczywiście im większy przedmiot tym więcej siły muszę włożyć w przeniesienie go. Tak samo w ilości naraz przenoszonych przedmiotów

Złudzenie



Taka mała iluzja. Złudzenie może być chwilowe lub po prostu działać jak zwykłe zakrzywienie światła tak że dajmy na to z jednej strony coś widać a z drugiej już coś zupełnie innego.

Iluzja



Pozwala mi na przykład stworzyć kilka obrazów mich które żyją atakują ale nie mogą wyrządzić szkody równie dobrze w ten sposób mogę stworzyć iluzję jakiś drapieżników ataku czy miejsca

Kontrola umysłu



Mogę sprawić, podporządkowując sobie czyjś umysł, że będzie posłuszny mojej woli. Jednak jak bardzo to zależy od samej osoby, ponieważ każdy jest inny i ma inną siłę woli. Może się nawet zdarzyć że przegram tą umysłową walkę i nic nie wskóram.

Transformacja



Dotykiem zmieniam wszystko w to co sobie zażyczę. W takim wypadku ta rzecz/osoba/zwierzę/demona/broni, bez znaczenia swój czy wróg, nabiera cech zmienianej w siebie rzeczy

Czytanie w myślach



Nie muszę chyba tłumaczyć. Potrafię przeczytać wszelkiego rodzaju myśli oraz przeglądać wszystkie wspomnienia zawarte głowie wybrańca

Podmiana Dusz



Mogę podmieniać duszę swoją z duszą innej osoby. Wroga dusza, może albo pozostać przechowana w moim ciele, albo dryfować po powierzchni Ziemi

Offline

 

#2 2011-12-01 18:30:51

 Kai

Demon

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 155
Punktów :   
Punkty Dusz: 50

Re: Hebi

AKCEPT

Offline

 
Soul Eater Logo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plreklama gorlice www.turysta24h.pl